به نام خدا

فراگيران ارجمند با سلام و احترام؛

 ضمن آرزوي توفيق براي شما، به منظور ايجاد هماهنگي‌هاي اوليه، مشخصات دوره‌ آموزشي رایانش ابری و روش اجرایي برنامه را به شرح ذيل به اطلاع مي‌رساند:

مشخصات دوره‌:

در راستای اجرای بخشنامه‌ شماره 145099 مورخ 93/11/20  سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در خصوص برگزاري دوره هاي آموزشي كاركنان دولت در حوزه فناوري اطلاعات، دوره‏ آموزشی رایانش ابری  به مدت 8  ساعت  به صورت غیرحضوری براي کارکنان محترم شرکت مادر تخصصی بازرگانی ایران ، برنامه‌ريزي و اجرا مي‌شود.

زمان و نحوه‌ برگزاري دوره  آموزش:

كاركنانی كه در اين دوره‌ فراخوانده می­شوند، بعد از دریافت بسته آموزشی در تاریخ 1399/11/25  و مطالعه درسنامه آموزشی، آزمون نوبت اول روز  ­شنبه  مورخ  1399/12/02 از ساعت ۱۱ تا ۱۴ و آزمون نوبت دوم ­دوشنبه 1399/12/04 از ساعت 11 الی 14 به آدرس www.adiban.org  مراجعه و درآزمون‌ الکترونیکی پايان‌دوره شركت نمایند . بدیهی است صدور گواهینامه منوط به شرکت دردوره و کسب نمره قبولی می­باشد .کاربر گرامی جهت شرکت در آزمون در زمان اعلامی، لطفا به سایت www.adiban.org  وارد شوید.

ابتدا هنگام ورود به صفحه نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید:

توجه: برای ورود به سامانه نام کاربری و رمز عبور،  کد ملی  خود را وارد نموده و با مراجعه به بخش آزمون­ها درآزمون‌ الکترونیکی پايان‌دوره شركت نمایید .  

پس از ورود به سیستم آزمون مربوطه در صفحه نمایش داده می­شود که با انتخاب گزینه ورود، آزمون فعال می گردد.

از مرورگر firefox یا chrome  استفاده نمایید.

دقت نمایید که فایل جزوه آموزشی به صورت فشرده می باشد و برای خارج کردن از حالت فشرده پسورد فایل را از مسئول آموزش با شماره مي‌توانيد با شماره 88917906 و یا شماره واتساپ 09351913457 دریافت نمایید.