به نام خدا

فراگيران ارجمند با سلام و احترام؛

 ضمن آرزوي توفيق براي شما، به منظور ايجاد هماهنگي‌هاي اوليه، مشخصات دوره‌ آموزشي اکفا (امنیت کاربری فناوری اطلاعات )  و روش اجرایی برنامه را به شرح ذيل به اطلاع مي‌رساند:

مشخصات دوره‌:

در راستای اجرای بخشنامه‌ شماره ۱۴۵۰۹۹ مورخ ۹۳/۱۱/۲۰  سازمان مدیریت و برنامه ­ریزی کشور در خصوص برگزاري دوره هاي آموزشي كاركنان دولت در حوزه فناوري اطلاعات، دوره آموزشی اکفا ( امنیت کاربری فناوری اطلاعات )  به مدت ۱۲ ساعت به صورت غیرحضوری براي کارکنان محترم سازمان سنجش  آموزش کشور ، برنامه‌ريزي و اجرا مي‌شود.

زمان و نحوه‌ برگزاري دوره آموزش:

دریافت درسنامه آموزشی _(شروع )آزمون چهارشنبهآزمون نوبت دوم
چهارشنبه
ساعت شرکت در آزمون
۱۴۰۰/۰۲/۰۵۱۴۰۰/۰۲/۲۹۱۴۰۰/۰۴/۰۲۹ الی ۱۴

سوالات آزمون:

آزمون پایان دوره شامل ۲۰  سوال چهارگزینه‌ای بوده و از متن محتوای آموزشی طرح می‏شود.حداکثر زمان آزمون ۲۰ دقیقه و حد نصاب قبولی در آزمون، کسب نمره ۶۰ از ۱۰۰ است. هر كاربر در هر درس ۲ بار فرصت آزمون دارد.

توجه: در صورت بروز هرگونه مشکل فقط در تاریخ‏های اعلام شده  مي‌توانيد با شماره ۸۸۹۱۷۹۰۶  و 09351913457 تماس بگيريد.

روش ورود به سامانه آزمون

۱- مراجعه به آدرس شرکت فناوری اطلاعات ادیبان به نشانی www.adiban.org

۲- انتخاب گزینه آزمون های مجازی ادیبان

۳- آزمون اکفا (امنیت کاربری فناوری اطلاعات) => راهنمای شرکت در آزمون

۴- دانلود درسنامه و خارج کردن فایل از حالت فشرده

۵- شرکت در آزمون پایان دوره

گزینه راهنمای  آزمون اکفا امنیت کاربری فناوری اطلاعات را کلیک و پس از مطالعه راهنمای آزمون ، درسنامه دوره آموزشی را دانلود و پس از مطالعه در زمان تعیین شده در آزمون پایان دوره شرکت نمایید.

فایل درسنامه آموزشی بصورت فشرده و  پسورد آن را از پشتیبانی دریافت نمایید

TEL: 09351913457

در انتها با کلیک به روی دکمه شرکت در آزمون بعد از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور (هر دو کد ملی)وارد صفحه سوالات آزمون خواهید شد:

توجه: برای ورود به سامانه نام کاربری و رمز عبور،  کد ملی  خود را وارد نموده و با مراجعه به بخش آزمون­ها درآزمون‌ الکترونیکی پايان‌دوره شركت نمایید .  

از مرورگر firefox یا chrome  استفاده نمایید.

دقت نمایید که فایل جزوه آموزشی به صورت فشرده می باشد و برای خارج کردن از حالت فشرده پسورد فایل را از مسئول آموزش با شماره مي‌توانيد با شماره ۸۸۹۱۷۹۰۶ و یا شماره واتساپ ۰۹۳۵۱۹۱۳۴۵۷ دریافت نمایید.