به نام خدا

فراگيران ارجمند با سلام و احترام؛

 ضمن آرزوي توفيق براي شما، به منظور ايجاد هماهنگي‌هاي اوليه، مشخصات دوره‌ آموزشي مدیریت خدمات فاوا  و روش اجرایی برنامه را به شرح ذيل به اطلاع مي‌رساند:

مشخصات دوره‌:

در راستای اجرای بخشنامه‌ شماره ۱۴۵۰۹۹ مورخ ۹۳/۱۱/۲۰  سازمان مدیریت و برنامه ­ریزی کشور در خصوص برگزاري دوره هاي آموزشي كاركنان دولت در حوزه فناوري اطلاعات، مدیریت خدمات فاوا  ITIL  به مدت ۱۲ ساعت به صورت غیرحضوری براي کارکنان محترم سازمان سنجش  آموزش کشور ، برنامه‌ريزي و اجرا مي‌شود.

زمان و نحوه‌ برگزاري دوره آموزش:

دریافت درسنامه آموزشی _(شروع )آزمون نوبت اول شنبهآزمون نوبت دوم دوشنبهساعت شرکت در آزمون
۱۳۹۹/۱۲/۰۱۱۳۹۹/۱۲/۱۶۱۳۹۹/۱۲/۱۸۱۱ الی ۱۴

سوالات آزمون:

آزمون پایان دوره شامل ۲۰  سوال چهارگزینه‌ای بوده و از متن محتوای آموزشی طرح می‏شود.حداکثر زمان آزمون ۴۰ دقیقه و حد نصاب قبولی در آزمون، کسب نمره ۶۰ از ۱۰۰ است. هر كاربر در هر درس ۲ بار فرصت آزمون دارد.

توجه: در صورت بروز هرگونه مشکل فقط در تاریخ‏ های اعلام شده مي‌توانيد با شماره ۸۸۹۱۷۹۰۶  و  09351913457 تماس بگيريد.

روش ورود به سامانه آزمون

۱- مراجعه به آدرس شرکت فناوری اطلاعات ادیبان به نشانی www.adiban.org

۲- انتخاب گزینه آزمون های مجازی ادیبان

۳- آزمون مدیریت خدمات فاوا => راهنمای شرکت در آزمون

۴- دانلود درسنامه و خارج کردن فایل از حالت فشرده

۵- شرکت در آزمون پایان دوره

گزینه راهنمای  آزمون مدیریت خدمات فاوا را کلیک و پس از مطالعه راهنمای آزمون ، درسنامه دوره آموزشی را دانلود و پس از مطالعه در زمان تعیین شده در آزمون پایان دوره شرکت نمایید. فایل درسنامه آموزشی بصورت فشرده و پسورد آن را از واحد پشتیبانی دریافت نمایید. 

در انتها با کلیک به روی دکمه شرکت در آزمون بعد از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور (هر دو کد ملی)وارد صفحه سوالات آزمون خواهید شد:

توجه: برای ورود به سامانه نام کاربری و رمز عبور، کد ملی خود را وارد نموده و با مراجعه به بخش آزمون­ها درآزمون‌ الکترونیکی پايان‌دوره شركت نمایید .  

از مرورگر firefox یا chrome  استفاده نمایید.

دقت نمایید که فایل جزوه آموزشی به صورت فشرده می باشد و برای خارج کردن از حالت فشرده پسورد فایل را از مسئول آموزش با شماره مي‌توانيد با شماره ۸۸۹۱۷۹۰۶ و یا شماره واتساپ ۰۹۳۵۱۹۱۳۴۵۷ دریافت نمایید.